Beksa w Volvo Car Warszawa

28.02.2019 roku w Volvo Car Warszawa (ul. Marszałkowska 89) wystąpi zespół BEKSA. BEKSA to rockowo-popowy mariaż dźwięków brzmieniem nawiązujący do lat 70 i 80 inspirowany min. Rolling Stones, The Doors, Black Keys, Arctic Monkeys oraz polskimi twórcami takimi jak Republika czy Klaus Mitffoch.

Będziemy uwodzić sentymentalnie i rockowo. Zapraszamy!

28 lutego 2019, godzina: 20:00
wstęp wolny
Volvo Car Warszawa, ul. Marszałkowska 89

strona www: https://www.beksaja.pl

facebook: https://www.facebook.com/beksapl

instagram: https://www.instagram.com/beksaja

BEKSA – Łukasz Kuc, autor piosenek, wokalista i gitarzysta. Debiutant. Właśnie zakończył prace nad swoja pierwszą solową płytą, która charakterem nawiązuje do brzmień lat 70 i 80. W warstwie muzycznej usłyszeć na niej można inspiracje takimi klasykami z za oceanu jak chociażby Rolling Stones, The Doors, Black Keys czy Arctic Monkeys ale również nawiązania do takich twórców z Polski jak chociażby Republika czy Klaus Mitffoch. W warstwie tekstowej autor czerpie garściami z klasyki polskiej literatury i filmu. Sentymentalna podróż w przeszłość podana w nowoczesnym wydaniu.

Urodził się bez winy i wychował w dyscyplinie. Jest zagubiony, sfrustrowany i zły. Opisuje swoje doświadczenia bez dystansu, tym samym tworząc karykaturalny obraz własnej osoby i swoich reakcji na otaczającą go rzeczywistość. Jest niedojrzały pomimo dorosłego wieku i niepogodzony z konsekwencjami, podejmuje decyzje pod wpływem chwili. Poszukuję utopijnej wolności. Chce wszystkiego jednocześnie udając, że na niczym mu nie zależy. Ciągle biegnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *