Długopisy drewniane z grawerem firmy – eko gadżet w niskiej cenie!

0
drewniane dlugopisy

Długopisy od lat są jednymi z najczęściej kupowanych gadżetów firmowych. Teraz również można kupić je w eko wariancie, czyli jako długopisy z obudową z drewna. Zobacz, kiedy warto zdecydować się na tego rodzaju upominki i jak można je zamówić!

Eko upominki reklamowe coraz popularniejsze

W związku z dużym zainteresowaniem ekologią przez konsumentów za tym trendem podążają również firmy. Obecnie wiele z nich ma w ofercie produkty, które kładą nacisk na sprawy ochrony środowiska, między innymi wykonane z przyjaznych dla niego materiałów.

Właśnie dlatego powstało również duże zapotrzebowanie na gadżety reklamowe, które będą wpisywały się w eko trend. Wśród nich znajdują się także długopisy drewniane – które mogą być zamówione w wielu firmach zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki temu, że można opatrzyć je grawerunkiem, będą kapitalnym pomysłem na podarunek od firmy, dla której ochrona środowiska i natura są ważne.

Drewniane długopisy w szerokim wyborze

Długopisy wykonane z drewna, a dokładnie w drewnianej obudowie są dostępne w zróżnicowanych wariantach, dlatego mogą być one również odpowiednio dopasowane do potrzeb firmy czy posiadanego przez nią budżetu.

Najczęściej zamawiane są długopisy drewniane wykonane na bazie stalowej konstrukcji, gdzie drewno stanowi zewnętrzną obudowę. Dzięki temu są one trwałe, wytrzymałe, funkcjonalne, ale jednocześnie ekologiczne. Dzięki temu, że wyposażone są w wymienne wkłady, można również korzystać z nich przez lata.

W niższych cenach można zakupić z kolei jednorazowe długopisy drewniane, które nie pozwalają na wymianę wkładów i nie mają mechanizmu umożliwiającego chowanie i wysuwanie wkładu. Zaliczane są też do nich długopisy profilowane, które są wygodne w trzymaniu.

Dodatkowo warto wskazać, że producenci prezentują długopisy drewniane w zestawach, na przykład z ołówkami, piórami. Są one umieszczane w dekoracyjnych etui, najczęściej także wykonanych z drewna albo innych przyjaznych dla natury materiałów.

Gdzie można kupić długopisy drewniane?

Aktualnie długopisy drewniane wraz z innymi ekologicznymi gadżetami zamówić można w różnych firmach specjalizujących się w produkcji gadżetów personalizowanych. Także są one możliwe do zamówienia w internecie.

Aby zakupić długopisy drewniane online, konieczne będzie wybranie odpowiedniego producenta, przekazanie do niego projektu graficznego grawerunku, a także uzgodnienie szczegółów związanych z zamówieniem. Wszystko można zrobić online, by otrzymać gadżety szybko i sprawnie z dostawą do swojej firmy lub do domu.

Dodaj komentarz