Nowa odsłona sklepu z produktami Axami

0

 

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Szykuje się wielka impreza lub romantyczna kolacja z ukochanym? Czasu masz niewiele i zależy ci, by wypaść jak najlepiej? Nic prostszego. Białostocka firma, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem unikalnej, damskiej bielizny uruchomiła nowy sklep internetowy. Adres pozostaje bez zmian – www.axami24.pl – wszystko inne zmienia się na lepsze.

Coraz więcej osób robi zakupy w sieci, a sprzedawcy częściej decydują się na biznes właśnie w takiej formie. Axami – producent luksusowej damskiej bielizny, którego kolekcje urzekają haftem oraz bogatą kolorystyką i wzornictwem, dziś przedstawia swój wirtualny sklep w unowocześnionej odsłonie.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek. Przez wiele miesięcy przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia, analizując gust i preferencje pań, które od lat kupują naszą bieliznę – mówi Edyta Skutnicka, właścicielka firmy Axami i projektantka bielizny. – Zależało nam, aby nasz nowy sklep był bardziej ekskluzywny i wizualnie atrakcyjny. Staraliśmy się całą naszą ofertę i wszystkie kolekcje przedstawić czytelnie i przejrzyście.

Stałe klientki na pewno zwrócą uwagę na to, że kupowanie i kompletowanie bielizny za pomocą nowego axami24.pl teraz jest o wiele łatwiejsze, a do dyspozycji mają sprawdzony kalkulator rozmiarów.

– Dodatkowo uruchomiliśmy zakładkę lookbook. W tym miejscu znajdują się nasze wizerunkowe sesje, które mogą być inspiracjami dla naszych klientek – dodaje Edyta Skutnicka.

Zgodnie z obowiązującym trendem, nowy sklep działa oczywiście również na urządzeniach mobilnych, a z okazji jego inauguracji marka przygotowała wiele akcji promocyjnych i liczne rabaty. W sklepie dostępne są wszystkie kolekcje marki Axami.

Nowa odsłona sklepu daje gwarancję szybkich transakcji za pośrednictwem PayU. Do wyboru mamy różne formy dostawy oraz możliwość odbioru osobistego.

Axami – producenta ekskluzywnej bielizny określają zarówno wyrafinowane wzory jak i klasyczne, stonowane fasony. Najlepszej jakości tkaniny są sprowadzane z Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Włoch, co sprawia, że kolekcje firmy są unikatowe, a marka jako jedna z najbardziej kreatywnych, liczy się na światowych rynkach. W branży jest obecna od przeszło 20 lat, w związku z tym idealnie zna wymagania i gust swoich klientek oraz dopasowuje się do ich zmieniających się potrzeb.

Dodaj komentarz