Paweł Orleański nowym Ambasadorem marki Synergio

0

Wspieranie ekologii jako element odpowiedzialności społecznej, to wartość realizowana od początku istnienia przez Synergio S.A. Firma aktywnie wspiera ochronę środowiska, dba o jakość powietrza zalesiając Polskę i dostarcza czyste źródeł energii indywidualnym odbiorcom i biznesowi. Chce również edukować i wpierać Polaków w kreowaniu postaw przyjaznych środowisku. Do realizacji tego celu właśnie włączył się gorący zwolennik idei zielonego ładu, od lat prowadzący program Galileo – Paweł Orleański.

Firma Synergio S.A. rozpoczyna kampanię społeczną informującą o zachodzących zmianach klimatycznych. Jej celem będzie kształtowanie pozytywnych postaw względem środowiska oraz pomoc w zmianie zachowań z czysto konsumenckich na ekologiczne. Kampanię swoją energią i wiedzą wesprze Paweł Orleański – aktor od lat popularyzujący wiedzę naukową.

Tutoriale o synergii z naturą

Zatrzymanie kryzysu klimatycznego to bez wątpienia nasz priorytetowy obowiązek. Od kilkudziesięciu lat przetrwanie i ochrona natury w obecnym kształcie jest kluczowe dla przyszłości nas, naszych dzieci, świata w ogóle. Kampania społeczna, zakłada powstanie cyklu materiałów filmowych – tutoriali emitowanych w firmowych kanałach społecznościowych Synergio S.A. Krótkie materiały będą w sposób przystępny przybliżać widzom wiele ciekawych zagadnień z obszaru ekologii, zjawisk naturalnych i źródeł czystej energii. W zadaniu tym Synergio S.A. wspierać będzie nowy Ambasador marki – popularny propagator wiedzy naukowej Paweł Orleański.

– Mamy świadomość, że w przestrzeni internetowej funkcjonuje wiele stereotypów i już nieaktualnej wiedzy, dotyczącej ochrony przyrody i pozyskiwania czystej energii ze źródeł stale odnawiających się, niewyczerpanych. Chcemy działać w kontrze, pragniemy pogłębić wiedzę na temat ochrony przyrody i bezinwazyjnego dla natury pozyskiwania energii, czyli de facto chcemy mówić o eliminacji śladu węglowego i poprawie jakości powietrza. A transformacja energetyczna jako proces jest dla wielu niezrozumiała i pełna zawiłości, jest również wielkim wyzwaniem. Wierzę, że charyzma i autentyczne zaangażowanie Pawła dodadzą naszemu projektowi skrzydeł. Mamy nadzieję, że dzięki tutorialom z aktualną wiedzą dotrzemy do szerokiej grupy. Zależy nam, aby informować, kształtować zachowania proekologiczne i prowokować do przewidywania konsekwencji zachowań. Jesteśmy pewni, że nasze ważne wyzwania, dzięki mistrzowskiej formie przekazu Pawła przyczynią się do zmiany losów naszej planety, której dobro powinno leżeć nam szczególnie na sercu – mówi Marcin Tokarski prezes spółki Synergio S.A.

Instruktaż by ocalić przyrodę

Kondycja naszej planety zależy od naszych codziennych zachowań. To nie tylko walka z plastikowymi opakowaniami, recykling śmieci i walka ze smogiem. To również zmiany systemowe i długi proces transformacji związany ze zwiększeniem udziału energii odnawialnej zasilającej urządzenia w naszych domach. Tutoriale przygotowane przez Synergio S.A. nie tylko dostarczą dodatkowej wiedzy, ale umożliwią szersze spojrzenie na proekologiczne zjawiska, których mogą być udziałem.

– Na pewno będą to materiały dla ludzi ciekawych wiedzy. Mam nadzieję, że sprowokują one do ekodziałań osoby dotąd nieprzekonane. W materiałach video postaramy się obalić kilka mitów, rozwiać mgły tajemnic narosłych wokół odnawialnych źródeł energii. Będziemy mówić o czystej i taniej energii, którą daje nam Słońce. Będziemy zaskakiwać i skłaniać do refleksji. Anomalia klimatyczne za chwilę spowodują, że najmłodsze pokolenie nie zazna tego co dla nas było tłem beztroskiego i bezpiecznego dzieciństwa. Myślę, że każda akcja zamierzająca do próby zatrzymania przerażających zmian ma głęboki sens i z pozytywną energią będę w nich uczestniczył. Zachęcam do śledzenia mediów społecznościowych Synergio S.A. – mówi Paweł Orleański

Za współpracę wizerunkową z Pawłem Orleańskim odpowiada agencja Hackett Hamilton.


Synergio S.A. – to firma od lat dostarczająca na polskim rynku najwyższej jakości rozwiązania z zakresu czystej i taniej energii do domów oraz dla przedsiębiorstw. Firma daje gwarancję najwyższej jakości komponentów oraz serwisu, jak również profesjonalnego zarządzeniem całością procesu instalacyjnego. Synergio S.A. aktywnie działa w obszarze odpowiedzialności społecznej biznesu. Wspiera działania zmierzające do zmniejszenia śladu węglowego i poprawy jakości powietrza. Zainicjowała akcję zalesiania Borów Tucholskich po katastrofalnym huraganie z 2017 r. Dzięki wparciu Klientów i Dystrybutorów w Nadleśnictwie Rytel rośnie już 173 450 drzew gatunków mieszanych. Akcja zalesiania Polski będzie kontynuowana, a jej ambitny cel, to sfinansowanie MILION drzew w jak najkrótszym czasie. www.synergio.pl

Dodaj komentarz