Balony jako dekoracja na urodziny?

0
balony eventowe

Zbliżają się Twoje kolejne urodziny i chcesz zaskoczyć swoich gości piękną dekoracją? Planujesz sesję zdjęciową z okazji urodzin i potrzebne będzie tło do zdjęć?

A może po prostu chcesz zrobić prezent osobie obchodzącej właśnie urodziny?  Dobrze trafiłeś, postaram się podpowiedzieć jakie baloniki wybrać aby sprawiły się najlepiej 🙂

Balony cyfry z helem

Są to najpopularniejsze balony które kupowane są na okazję urodzin. Ich główną zaletą jest rozmiar. Po napompowaniu takiej cyfry helem ma ona około 1 metra wysokości. Obecnie na rynku dostępne są balony cyfry w kilkunastu kolorach do wyboru. Jak znaleźć takie cyfry w Twoim mieście? Mieszkając w Warszawie wystarczy,  że w wyszukiwarce wpiszesz BALONY LICZBY WARSZAWA i po chwili wujek Google poda kilka najlepszych lokalizacji. Oczywiście przy innym mieście będzie zamiast słowa Warszawa właśnie nazwa Twojego miasta. Warto zapytać sprzedawcę czy baloniki pochodzą od dobrego producenta. Dość często spotykane są balony w kształcie cyfry sprowadzane ze wschodu i zazwyczaj są one słabej jakości. Często pękają i krótko trzymają hel.

Balony gumowe z nadrukami

Balony gumowe z nadrukowanymi napisami STO LAT, HAPPY BIRTHDAY lub  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO to doskonała alternatywa jeśli zamiast dużych cyferek chcemy obdarować bliską osobę większą ilością baloników. Dodatkowym plusem jest to, że możemy wypuścić je np. pod sufit i mamy gotową dekorację wraz z naszym przyjściem do domu lub lokalu. Taki balonowy bukiet powinien zadowolić każdego jubilata. Warto przy pompowaniu helem zastanowić się czy chcemy aby baloniki długo latały i uszczelnić je żelem. Mogą służyć także do wdychania helu ( tzw. hel do gadania ) ale tu odradzam stosowanie żelu ze względów zdrowotnych.

Kolorowe balony gumowe z helem

Najtańsze balony gumowe z helem to te gładkie, bez nadruków i upiększeń. Jako, że są najtańsze to możemy sobie pozwolić na większy bukiet. Przykładowo, za bukiet około 50 balonów zapłacimy nieco powyżej 200 zł. Zapewniam, że wchodząc do lokalu z bukietem 50 balonów zwrócimy na siebie uwagę jubilata i wszystkich gości przyjęcia 🙂 Przy balonach tego typu możemy wypuścić je pod sufit gdzie wstążki zwisające nad głowami naszych gości będą stanowiły wspaniałą dekorację. Można także podzielić balony na kilka mniejszych kiści i przymocować w różnych miejscach, uzyskamy tym sposobem efektowną i tanią dekorację z balonów napełnionych helem.

Balony jako dodatek do prezentu

Czasem mamy zakupiony prezent ale chcemy aby jeszcze jakoś go udekorować. Dobrym rozwiązaniem może być np. foliowy balonik w kształcie serca przymocowany na ładnej wstążce do pudełeczka z biżuterią dla ukochanej. Mogą to być balony lateksowe przymocowane do rowerka dla małego dziecka. Pomysłów możesz mieć bez liku. Pamiętaj, jeśli balony z helem mają być dodatkiem to nie kupuj wielkiej ilości.

Mam nadzieję, że lekko rozjaśniłem w Twojej głowie temat balonów z helem. Może dałem jakiś pomysł? Jeśli tak lub masz inny to napisz o nim w komentarzu.

Pozdrawiam i życzę samych udanych dekoracji balonowych 🙂

Dodaj komentarz