28.02.2019 roku w Volvo Car Warszawa (ul. Marszałkowska 89) wystąpi zespół BEKSA. BEKSA to rockowo-popowy mariaż dźwięków brzmieniem nawiązujący do lat 70 i 80 inspirowany min. Rolling Stones, The Doors, Black Keys, Arctic Monkeys oraz polskimi twórcami takimi jak Republika czy Klaus Mitffoch.

Będziemy uwodzić sentymentalnie i rockowo. Zapraszamy!

28 lutego 2019, godzina: 20:00
wstęp wolny
Volvo Car Warszawa, ul. Marszałkowska 89

strona www: https://www.beksaja.pl

facebook: https://www.facebook.com/beksapl

instagram: https://www.instagram.com/beksaja

BEKSA – Łukasz Kuc, autor piosenek, wokalista i gitarzysta. Debiutant. Właśnie zakończył prace nad swoja pierwszą solową płytą, która charakterem nawiązuje do brzmień lat 70 i 80. W warstwie muzycznej usłyszeć na niej można inspiracje takimi klasykami z za oceanu jak chociażby Rolling Stones, The Doors, Black Keys czy Arctic Monkeys ale również nawiązania do takich twórców z Polski jak chociażby Republika czy Klaus Mitffoch. W warstwie tekstowej autor czerpie garściami z klasyki polskiej literatury i filmu. Sentymentalna podróż w przeszłość podana w nowoczesnym wydaniu.

Urodził się bez winy i wychował w dyscyplinie. Jest zagubiony, sfrustrowany i zły. Opisuje swoje doświadczenia bez dystansu, tym samym tworząc karykaturalny obraz własnej osoby i swoich reakcji na otaczającą go rzeczywistość. Jest niedojrzały pomimo dorosłego wieku i niepogodzony z konsekwencjami, podejmuje decyzje pod wpływem chwili. Poszukuję utopijnej wolności. Chce wszystkiego jednocześnie udając, że na niczym mu nie zależy. Ciągle biegnie…

Dodaj komentarz