MTI-Furninova – wygodne fotele

0

Usiądź wygodnie – nowe modele foteli Chubby i Jolyn. Jak stworzyć wygodne i przytulne miejsce do wypoczynku? Z pomocą przyjdzie fotel. Marka MTI Furninova proponuje dwa nowe modele stworzone z myślą o relaksie – Chubby i Jolyn.

Szybkie tempo życia i częsty brak czasu sprawiają, że zapominamy o wypoczynku. Ulubioną książkę czy długo wyczekiwany film odkładamy na kolejny dzień, winę składając na brak miejsca na relaks. Jednak w każdym, nawet najmniejszym wnętrzu można urządzić kącik do wypoczynku, gdy w jego centrum stanie fotel. To meble, który nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, ale też gabinecie, sypialni, a nawet przedpokoju. Dodatkowo nowoczesne modele, takie jak Chubby czy Jolyn z oferty marki MTI Furninova, mimo różnego designu, zawsze prezentują się niezwykle efektownie.

Fotel Chubby to propozycja dla wszystkich miłośników leniuchowania w dobrym stylu. Wyróżnia go bowiem nietypowa forma zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Fotel ten wyglądem przypomina moduł dużej kanapy i uzupełniony jest podnóżkiem. Także jego wymiar (60 x 120 x 110 cm) odbiega od standardów, oferując maksimum wygody. Z kolei brak tradycyjnych dla tego typu meble podłokietników podkreśla nowoczesny charakter mebla. Dostępny w wielu kolorach tkanin oraz skórze doskonale wpisze się w każde wnętrze.

Z kolei model Jolyn to współczesna interpretacja tradycyjnego uszaka. Eklektyczna forma na lekkich drewnianych nóżkach sprawia, że model ten będzie dobrze się prezentował w każdym salonie. Głębokie siedzisko oraz miękkie podłokietniki zadbają o relaks, który pogłębi charakterystyczna dla tego modelu, lekko zaokrąglona forma oparcia. Modna tapicerka z geometrycznym przeszyciem dostępna jest w wykończeniu w tkaninie i skórze.

Dodaj komentarz