Dobra wypożyczalnia aut dostawczych, czyli jaka?

0
bus dostawczy

Wybierając wypożyczalnie aut dostawczych chcielibyśmy mieć pewność, że wybrana przez nas firma dostarczy nam zadbany, bezpieczny sprzęt w atrakcyjnej cenie. Czym więc kierować się przy jej wyborze? Co charakteryzuje dobrą wypożyczalnię aut dostawczych? Podpowiadamy.

Czym charakteryzuje się dobra wypożyczalnia aut dostawczych?

Każda wypożyczalnia aut dostawczych posiada limit kilometrów, które można pokonać pojazdem w ciągu doby. Zanim zdecydujemy się na wynajem warto zorientować się, czy kilometry można ze sobą sumować. Jeżeli limit wynosi np. 100 kilometrów na dobę, a wypożyczamy auto na dwa dni to łącznie możemy nim przejechać 200 kilometrów. Dobrze jest wiedzieć, czy musimy trzymać się sztywno limitu dobowego, czy możemy sobie pozwolić na swobodniejsze rozłożenie dozwolonego kilometrażu.

Profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych powinna zadbać o to, aby klient zapoznał się z warunkami umowy oraz regulaminem. Umowa powinna być jasna, czytelna oraz niezawierająca kruczków. Sytuacje, w których klientowi podsuwany jest dokument do podpisania nie dając czasu na analizę umowy powinny budzić podejrzenia. Wypożyczalnię, która sporządza proste i niezawierające kruczków umowy znaleźć można wyszukując w Google frazę wypożyczalnia aut dostawczych w Białymstoku.

Cechy dobrej wypożyczalni aut dostawczych

Profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych nie stosuje praktyki ukrytych opłat. Wiele ofert kusi niską ceną najmu, jednak przy podpisywaniu umowy okazuje się, że musimy uiścić jeszcze kilka dodatkowych opłat. Wzrost ceny jest uzasadniony jedynie w sytuacji, kiedy przekroczymy limit dobowy jazdy, wypożyczalnia musi poddać auto dodatkowemu myciu lub gdy pozostawimy auto poza wypożyczalnią.

Prowadzi nas to do kolejnej cechy dobrej wypożyczalni – posiada ona jasny i przejrzysty cennik. Warto zwrócić także uwagę na promocje. Im dłuższy okres najmu danego pojazdu, tym niższa powinna być cena za dobę. Osoby zainteresowane wynajmem aut dostawczych zachęcamy do sprawdzenia w wyszukiwarce hasła auta dostawcze w Białymstoku.

Dodaj komentarz