Moda lato 2022 – sprawdź, jakie stroje kąpielowe są na czasie

0
stroj kapielowy

Modne stroje kąpielowe 2022 to przede wszystkim te, które zdobią różnej maści wzory geometryczne. Do najbardziej topowych należą romby. Do łask wracają także motywy zwierzęce – przede wszystkim mogłoby się wydawać – zapomniana panterka. Projektanci udowadniają jednak, że najważniejszy jest nasz komfort jak również indywidualne podejście do tematu dekorów o raz kolorów. Niemniej jednak wskazują jasno na to, co będzie osadzone w trendach. Na co więc powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy.

Modne stroje kąpielowe 2022 – postaw na moc pasteli

Pastele niewątpliwie zawładnęły wyobraźnią projektantów i nic nie wskazuje na to, aby szczególnie szybko miało się to zmienić. Wśród modnych kolorów wyróżniamy przede wszystkim błękit i zieleń. Niemniej pożądana jest także wersja w wydaniu liliowym oraz pudrowego różu. A może tonacja brzoskwiniowa lub bananowa – te także są jednymi z najbardziej gorących trendów w modzie plażowej 2022. Osadzone są na tyle mocno, że nie mają większego zagrożenia. Pamiętajmy jednak o tym, żeby stroje kąpielowe w wydaniu pastelowym pozbawione były dodatkowych zdobień. Mowa zarówno o koronkach, jak i falbankach – te są zupełnie niepotrzebne.

Stroje plażowe 2022 – geometria w roli głównej

Pod pojęciem geometria kryje się zarówno stawianie na stroje, które zdobią wspomniane wzory, ale także w kontekście kroju. W pierwszej kwestii niewątpliwie rządzą romby – pojawiają się zarówno na strojach jednoczęściowych, jak również w wydaniu dwuczęściowym. Można śmiało powiedzieć, że oba są osadzone w trendach na równi. Do łask wróciły także asymetryczne dekory. Modne stroje kąpielowe 2022 pokazują więc to, że można stawiać na różnego rodzaju wycięcia i wklęsłości – wszystko więc jest uzależnione od tego, jak się w nich poczujemy.

Moda plażowa 2022 – kolor pomarańczowy i bikini ze sznurkami

Kolor pomarańczowy rozpala w tym roku wyobraźnię światowej klasy projektantów, którzy wykorzystują go na wszelki możliwy sposób – a właściwie jego potencjał. Nie dość, że jest on szalenie energetyczny, to dzięki niemu z powodzeniem możemy podkreślić naszą opaleniznę. Możemy być pewni, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Z jego pomocą doskonale można poczuć klimat wakacji i być atrakcyjną w oczach przechodniów, jak i swoich. W myśl zasady body positive nie bójmy się odważnych kolorów, jak również bikini zdobionych sznurkami, a zwłaszcza pod biustem. W końcu musimy czuć się wygodnie i swobodnie – taka myśl przyświeca modzie plażowej 2022.

Dodaj komentarz