Moda lato 2022 – sprawdź, jakie stroje kąpielowe są na czasie

stroj kapielowy

Modne stroje kąpielowe 2022 to przede wszystkim te, które zdobią różnej maści wzory geometryczne. Do najbardziej topowych należą romby. Do łask wracają także motywy zwierzęce – przede wszystkim mogłoby się wydawać – zapomniana panterka. Projektanci udowadniają jednak, że najważniejszy jest nasz komfort jak również indywidualne podejście do tematu dekorów o raz kolorów. Niemniej jednak wskazują jasno na to, co będzie osadzone w trendach. Na co więc powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy.

Modne stroje kąpielowe 2022 – postaw na moc pasteli

Pastele niewątpliwie zawładnęły wyobraźnią projektantów i nic nie wskazuje na to, aby szczególnie szybko miało się to zmienić. Wśród modnych kolorów wyróżniamy przede wszystkim błękit i zieleń. Niemniej pożądana jest także wersja w wydaniu liliowym oraz pudrowego różu. A może tonacja brzoskwiniowa lub bananowa – te także są jednymi z najbardziej gorących trendów w modzie plażowej 2022. Osadzone są na tyle mocno, że nie mają większego zagrożenia. Pamiętajmy jednak o tym, żeby stroje kąpielowe w wydaniu pastelowym pozbawione były dodatkowych zdobień. Mowa zarówno o koronkach, jak i falbankach – te są zupełnie niepotrzebne.

Stroje plażowe 2022 – geometria w roli głównej

Pod pojęciem geometria kryje się zarówno stawianie na stroje, które zdobią wspomniane wzory, ale także w kontekście kroju. W pierwszej kwestii niewątpliwie rządzą romby – pojawiają się zarówno na strojach jednoczęściowych, jak również w wydaniu dwuczęściowym. Można śmiało powiedzieć, że oba są osadzone w trendach na równi. Do łask wróciły także asymetryczne dekory. Modne stroje kąpielowe 2022 pokazują więc to, że można stawiać na różnego rodzaju wycięcia i wklęsłości – wszystko więc jest uzależnione od tego, jak się w nich poczujemy.

Moda plażowa 2022 – kolor pomarańczowy i bikini ze sznurkami

Kolor pomarańczowy rozpala w tym roku wyobraźnię światowej klasy projektantów, którzy wykorzystują go na wszelki możliwy sposób – a właściwie jego potencjał. Nie dość, że jest on szalenie energetyczny, to dzięki niemu z powodzeniem możemy podkreślić naszą opaleniznę. Możemy być pewni, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Z jego pomocą doskonale można poczuć klimat wakacji i być atrakcyjną w oczach przechodniów, jak i swoich. W myśl zasady body positive nie bójmy się odważnych kolorów, jak również bikini zdobionych sznurkami, a zwłaszcza pod biustem. W końcu musimy czuć się wygodnie i swobodnie – taka myśl przyświeca modzie plażowej 2022.

Dodaj komentarz